تعبیر خواب خاله

تعبیر خواب خاله
تعبیر خواب خاله

نیلوفر خانوم پرسیدن که :

سلام. در خواب دیدم خالهء مادرم (که در سنین یائسگی از دنیا رفتن) درد زایمان دارن و همه ما متنظر بدنیا اومدن بچه ایشون هستیم. گیره های موی خاله را به من دادند تا بصورت امانت نگهدارم و بعد از زایمانش بهش برگردونم.

من گیره های مو رو اول به لباسم وصل کردم ولی بعد در کیفم گذاشتم که مطمئن باشم گم نمیشه. من خاله را در حال درد کشیدن و دعا کردن برای زایمان راحت دیدم. در فاصله دردش هم راحت خوابیده بود. زایمان در خانه ای بود که برایم ناآشنا بود ولی در خواب انگار خانه ی خاله ام بود. ممنون میشم تعبیر کنید/

تعبیر خواب خاله

خوابتون چندان معنی خاصی نداره و نامنظم و آشفته هست. بیشتر به نظر میاد آرزوها و اهدافی در گذشته داشتید که هنوز هم امیدوار هستید که بتونید بهش برسید ولی احساس می کنید برای رسیدن به این آرزوها نیاز به راهنمایی و کمک دارید.

به نظر میاد اتفاقاتی براتون افتاده که دوست ندارید نزدیکانتون ازش مطلع بشن و در صورت اطلاع ممکنه اعتمادشون نسبت به شما از بین بره . البته موضوع زیاد مهمی نیست .

ممکنه چیزی در مورد خاله تون هست که دوست ندارید کسی بدونه و مثل یک راز پیش خودتون نگه داشتید.

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.