خواب دیدم خونه مادر بزرگم رو از یک پیرمرد خریدیم و …

خواب ارسالی کاربران سایت خوابگو :

دیدن خانه مادربزرگ در خواب و …

خواب دیدم خونه مادر بزرگم رو از یک پیرمرد خریدیم و ...
خواب دیدم خونه مادر بزرگم رو از یک پیرمرد خریدیم و …

من خوابی دیدم ک ذهنمو خیلی مشغول کرده اگر امکانش هست براتون مینویسم اگر شد تعبیرش کنید ممنون
من خواب دیدم خونه مادر بزرگمو از یک پیرمرد خریدیم ولی بچه های پیرمرد خبر ندارن میخوان با لباس کثیف بیان تو.
من اینارو هی هول میدم بیرون و از خونه میندازدم بیرون تا میام در و قفل کنم میبینم از ته کوچه سه تا مرد با هیکل بزرگ میان سمت من و من به سختی در و بستم و گفتم به همه فرار کنید.
مادربزرگم و داییم رفتن توی خونه ولی من و مامانم و خواهرم رفتیم به سمت در پشتی و یه جای حیاط اروم مخفی شدیم تا مرده مارو دید گفتم فرار کنید و رفتیم در پشتی رو باز کردیم دیدیم چمن زار اونجا فرار کردیم که یه هو یه خونه با دیواری ریخته و خراب دیدیم رفتیم توش و قایم شدیم.

تعبیر دیدن خونه مادربزرگ در خواب :

به نظر میاد شما مشکلاتی در گذشتتون دارید . این مشکلات ممکنه مربوط به آرزوهای مهم شما باشه . اهداف یا آرزوهایی داشتید یا دارید که برای رسیدن بهشون خیلی امیدوار بودید و تلاش کردید ولی الان احساس می کنید که دیگه نمی تونید به اون آرزو برسید و یا رسیدن بهش خیلی سخت شده . حتی ممکنه دیگه احساسی نسبت به اون هدف ندارید . کمی حس می کنید که افرادی وجود داشتن که در نرسیدن شما به این هدف نقش دارن .

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.