خواب رابطه داشتن شوهرم با دوستم – تعبیر خیانت

خواب ارسالی کاربران سایت خوابگو :

خواب رابطه داشتن شوهرم با دوستم - تعبیر خیانت
خواب رابطه داشتن شوهرم با دوستم – تعبیر خیانت

تو خواب دیدم دوستم با شوهرم رابطه داشت

خواب دیدم رفتیم مسافرت و توی یک مسافرخونه هستیم.اونجا نمیدونم چرا خودم به خواست خودم یک زن چشم آبی و خوشگل برای شوهرم آوردم.

بعد یه دفعه دیدم به غیر از اون خانم خوشگلی که آوردم یک دوست قدیمیم هم تو اتاق نشسته.خلاصه یهو خودم پشیمون شدم شوهرم با یکی دیگه همخواب بشه ولی شوهرم گفت حالا دیگه دیر شده و نمیتونم جلو خودمو بگیرم.

خلاصه شوهرم جلوم کلی پول گذاشت که حساب کنم.خودم به زنه از پولای شوهرم پول کمی دادم ولی به دوست قدیمیم هیچ پولی ندادم و اونهم دورترین نقطه اتاق نشسته بود.

منم از اتاق اومدم بیرون و رو بالاترین پله نشستم و کلی گریه کردم و تصمیم گرفتم ازش جدا بشم.بعد رابطشون دوستمو ندیدم و نمیدونم با اونم رابطه داشت یا نه ولی توی خواب دیدم که مثلا اون دختر خوشگله بعد رابطه بهم پیام داد و تشکر کرد بابت رابطه ای که با شوهرم داشت و پول و غذایی که بهش داده بودیم.

تعبیر خواب رابطه جنسی دوستم با شوهرم

دیدن خیانت در خواب در بیشتر موارد واقعا نشانه یک خیانت جنسی هست . خیلی از اوقات ما نشانه هایی از خیانت رو در زندگی واقعی می بینیم و بهشون توجهی نمی کنیم و یا فراموششون می کنیم ولی مغزم ما و ناخوداگاه ما این نشانه ها رو کنار همدیگه قرار میده و زمانی که به این نتیجه برسه که خیانتی در کار هست ، این نتیجه گیری رو به شکل خواب به ما نشون میده .

به نظر می رسه که شما احساس می کنید و یا مطمئن هستید که شوهرتون به شما خیانت می کنه و خودتون رو در این خیانت مقصر می دونید . احساس می کنید کارهایی انجام دادید که کار رو برای شوهرتون راحت کنید و این اجازه رو به اون دادید که به راحتی به شما خیانت کنه . از این کارتون بسیار پشیمون هستید.

خیلی دوست دارید که راه حلی برای این موضوع پیدا کنید ولی ته دلتون به هیچ عنوان راضی نیستید و نمی تونید این موضوع رو تحمل کنید.

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.