تعبیر خواب خیانت کسی که دوسش دارم

هلیا خانوم پرسیدن که :

تعبیر خواب خیانت کسی که دوسش دارم
تعبیر خواب خیانت کسی که دوسش دارم

سلام من خواب دیدم هرچقدر به کسی که دوستش دارم زنگ میزنم جواب نمیده و در آخر یه دختری گوشی رو برداشت و گفت من دوست دخترشم منم ناراحت شدم و رفتم مغازش و دیدم دختری پیششه و اصلا به من توجه نمیکنه و من رو نمیخواد
ممکنه این رو تعبیر کنید؟
و اینکه دقیقا از فردای اون روزی که این خوابو دیدم عشقم رفت و جواب پیامم رو نداد

تعبیر خواب خیانت کسی که دوسش دارم

این خواب شما دو حالت می تونه داشته باشه .

حالت اول اینکه شما ایشون رو خیلی دوست داشتید و اصلا نمی خواستید اتفاقی بیافته که باعث جدایی شما بشه و اونو فقط و فقط برای خودتون می خواستید و همین نگرانی بیش از حد باعث شده که این خواب رو ببینید .

حالت دوم که معمولا احتمالش بیشتر هست اینه که ایشون واقعا با کس دیگه ای آشنا شدن و یا لااقل رفتار و کارهایی که انجام می دادن این معنی رو می داد.

در اکثر موارد مخصوصا خانوم ها وقتی خواب خیانت می بینند واقعا خیانتی در کار هست . زمانی که یک زن در کنار عشقش هست ، ممکنه علائمی از خیانت رو تو اون آقا ببینه ولی به هر دلیلی توجهی به این علائم نکنه . ولی مغزش این علائم رو ول نمی کنه و با در کنار هم قرار دادن این نشانه ها ، اگر ناخودآگاه شما احساس کنه که این رفتارها نشانه خیانت هست ، توسط دیدن این مدل خواب ها نظر خودش رو به شما اعلام می کنه و بیشتر اوقات هم نظرش کاملا درست از آب در میاد.

یه احتمال دیگه هم این میتونه باشه که در روابط دوستی شما با اون آقا ، ایشون طوری باشما رفتار می کردند که باعث از بین رفتن اعتماد بنفس شما می شد.

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.