تعبیر خواب ساختمان بلند ، شیک و مجلل

تعبیر خواب ساختمان بلند ، شیک و مجلل
تعبیر خواب ساختمان بلند ، شیک و مجلل

فاطمه خانم پرسیدن که :

سلام خوبید من کامنت خورم بسته شده براتون نتونستم کامنت بزارممم
خیلی مهمه برام تعبیر این خواب
من یه خواب رو چندین باااار دیدم
یه ساختمان خیلی خیلی خیلی مجلل و خیلی بزرگ
که اخرین بار هم از زاویه داخلش دیدم ساختمان رو
مثل خونه پادشاه ها و حتی خوشگلتر بود

تعبیر خواب ساختمان بلند

فاطمه خانم ، قرار شد برای تعبیر خواب روانشناسی خوابتون رو کامل و با جزئیات تعریف کنید . این خواب خیلی خیلی خلاصه و کوتاهه .دیدن ساختمان بلند و مجلل بیشتر نماد آرزوها و اهداف بلند مدت شماست . تلاش هایی برای رسیدن به آرزوهاتون کردید و احتمالا در حال مشاهده نشانه هایی از رسیدن به اونها هستید.

احساس می کنید اگر به این آرزو برسید ، به آرامش روحی و روانی خواهید رسید .

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.