تعبیر خواب قبر در خانه – دیدن مرده که در خانه دفن شده

خانم منصوری پرسیدن که :

تعبیر خواب قبر در خانه - دیدن مرده که در خانه دفن شده
تعبیر خواب قبر در خانه – دیدن مرده که در خانه دفن شده

من خواب دیدم ک توی خونمون با یسری دختر‌ و پسر قرار دارم وقتی رسیدم خاله هام منو دیدن و کلی تاسف خوردن بعدش اون دختر پسرا رفتن و من برای اینک ضایع نشم را افتادم ک برم اما ب طبقه پایین خونمون ک رسیدم دیدم یه قبر پایین خونمونه ب شکل تابوت که یه مرده توشه و یه پارچه سفید روش سه تا دختر هم اونجا بودن.

من ترسیدم و پرسیدم ک این کیه دختر کوچیک گفت مامانمه بعدش رفت تا از شیر اون بخوره بعد من با خودم فکر کردم ک این ک یه استخونه گوشتی نداره ک اون بخاد از شیرش بخوره (ولی همون اسکلت تکون میخورد) بعدش انگار فهمید و ب طور ترسناکی بهم نگاه کرد بهش گفتم چرا اینجا خاکش کردید چیزی بهم نگف ولی ن گاهش اینو بم القا میکرد ک خونه شما پر این قبراس.

گفتم چیشد ک مرد گفت از دیوار بالا رفت منم میخام از دیوار بالا برم همه ی اینارو دختر کوچیک بهم گف یه دختر چهار پنج ساله دختر وسطی بیشتر محو بود ولی من میدیدمش حدودن نه ساله بود ولی دختر بزرگ یه دختر ۲۳ ۲۴ ساله بود اون سه تا خیلی ترسناک بودن خیلی خیلی.

بعدش من یه دوستی دارم خیلی میفهمه با خودم فکر کردم ک این قضیه رو بهش میگم ولی اینو دختر بزرگ فهمید و خیلی وحشتناک بهم نگاه کرد گفت تو اگ موضوعو ب کسی بگی باید از دیوار بری بالا منم ک خیلی ترسیده بودم موهاشو کشیدم و وقتی ولم کرد فرار کردم اون افتاد دنبالم ولی انگار یه کتاب تو اون مدت دستم بوده و من یچیزایی تو اون نوشته بودم ک دوستم اگ اونارو میخوند.

میت‌ونس بفهمه چ اتفاقی برا من افتاده من دویم و به یه خونه رسیدم ک انگار همه دوستام اونجا بودن یاسین (همون دوستم ک خیلی میفهمه) رو ندیدم ولی پریسا رو دیدم کتابو پرت کردم سمتش و گفتم پریسا اینو بده ب یاسین و بگو ریحانه زندانی شده بعد دختر بزرگ بهم رسید و از لای دندوناش بهم گفت مگ نگفتم قضیه رو ب کسی نگو باید از دیوار بالا بری؟
کل خاب من این بود لطفا کمکم کنید این خاب خیلی ترسناک بود ادمای توش اون یه تا دختر و اون قبر خیلی ترسناک بود پ چیزی ک منو میترسونه اینه ک من دو تا خاهر دارم ک با خودم میشیم سه تا و خاهر کوچیک من شیر خاره
لطفا ♡♡♡

تعبیر خواب قبر در خانه

خانوم منصوری ، خوابتون رو خوب تعریف کردید ولی آخرش رو خراب کردید . چندین بار خدمت دوستان عرض کردم که در تعبیر خواب روانشناسی به هیچ عنوان فال و پیشگویی آینده در کار نیست . اینکه این خواب نگرانتون کرده که ممکنه برای خواهراتون اتفاقی بیوفته نشون میده که انتظار پیشگویی از تعبیرتون دارید که کار ما نیست .

ولی تو خوابتون نشانه هایی از نگرانی هست . انگار کاری کردید و رازی دارید که نگران هستید که کسی از اون خیر دار نشه و احساس می کنید اگر کسی بفهمه براتون بد می شه. حس می کنید که فهمیدن این موضوع می تونه باعث از بین رفتن اعتماد اطرافیانتون بشه و شاید هم از اونا خجالت می کشید.

همچنین به نظر میاد آرزوها و اهدافی داشتید که به هر دلیلی بهشون نرسیدید و فکر می کنید که کسی یا کسانی در این مورد مقصر هستند. بیش از حد نگران اطرافیان و اعضاء خانوادتون هستید و هر لحظه حس می کنید که قراره اتفاق بدی بیافته . … البته این مدل خواب ها بعد از کرونا خیلی زیاد شده و طبیعیه .

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.