تعبیر دیدن عشق قبلی در خواب

افسانه خانوم پرسیدن که :

سلام.من ب مدت یک هفته با ی اقایی اشنا شدم ک فقط یکبار همدیگرو دیدیم و بعد رابطمون تموم شد.از اون موقع تاحالا ۵بار خابشونو دیدم..دوبار دیدم ک استاد دانشگاهم هستن یکبارم ک دیشب دیدم باهم هستیم و خواب خیلی شیرینی بود همین ۳تا یادم مونده..میخاستم بدونم علت اینکه خاب ایشونو میبینم چیه..من دیگه حس خاصی ب ایشون ندارم ولی بازم تو خواب من هستن..خیلی ممنون

تعبیر دیدن عشق قبلی در خواب
تعبیر دیدن عشق قبلی در خواب

تعبیر دیدن عشق قبلی در خواب

سلام . این خواب ها در زمان شروع رابطه عاشقانه و همچنین در زمان پایان یه رابطه عاشقانه کاملا طبیعه و معنی خاصی نداره .یا دارید بهش فکر می کنید و یا مغز شما در حال دسته بندی کردن و دور انداختن حس خوب اون لحظه آشنایی و حتی آرزوهایی هست که با اون لحظه تو ذهنتون اومده.

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.