خواب عروسی خواهرم – دیدن عروسی کردن در خواب

خواب ارسالی کاربران سایت خوابگو :

خواب عروسی خواهرم - دیدن عروسی کردن در خواب
خواب عروسی خواهرم – دیدن عروسی کردن در خواب

خواب عروسی خواهرم

خواب دیدم منو خواهرم که عروسی کرده توی قبرستون بودیم روی قبر نشسته بودیم وای نمیدونستم که مٌردم.
نمیدونم خواهرمم مرده بود یا نه ، وقتی تو قبرستون بودیم یه سگ خیلی بزرگ اومد پیشم ناله میکرد مثل شیون کردن و من ارومش کردم بعد سگ رفت کنار خواهرم مدفوع کرد اما مدفوع نبود انگار خیار سبز بود بعدش سگه به ما حمله کرد.
دیگه وقتی رو قبر نشسته بودیم نامزدم با دوستش اومد سلام و اینا کردن رفتن.

بازم نمیدونستم که مُردم

با خواهرم بلند شدیم رفتیم طرف خونه وقتی رفتیم همه شوکه بودن با خودشون میگفتن اینا که مرده بودن بعد دیگه نمیدونم خواهرم کجا رفت ولی من حالم بد شد بابام داشت منو میبرد دکتر مامانم گفت تو ۴ روز بود مرده بودی.
رفتم غذا بخورم اونجا دیگه فهمیده بودم مردم و زنده شدم داشتم گریه میکردم به خواهر شوهرم میگفتم روز پدر بود حس میکردم بابام خیلی ناراحته برای همین برگشتم همینطور که میگفتم گریه میکردم و از خواب پریدم.

این چیزاییه که یادم میاد.
نمیدونم چرا اینقد حس‌بدی دارم.

تعبیر خواب عروسی خواهرم

این مدل خواب ها چند ماهه که شدیدا زیاد شده … به نظر میاد شما خیلی نگران سلامت خودتون و عزیزانتون هستید . یه خورده هم به نظر میاد مشکلاتی دارید که احساس می کنید کسی درکتون نمی کنه و تنهایی مجبور به تحمل کردنش هستید . یه حس تنهایی یا حسی مثل اینکه از کسی انتظار کمک یا همراهی دارید ولی اون همراه شما نیست.

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.