لیست تعبیر خواب کاربران سایت

سلام من خواب دیدم هرچقدر به کسی که دوستش دارم…

زنگ میزنم جواب نمیده و در آخر یه دختری گوشی رو برداشت و گفت من دوست دخترشم منم ناراحت شدم و رفتم مغازش و دیدم دختری پیششه و اصلا به من توجه نمیکنه و من رو نمیخواد
ممکنه این رو تعبیر کنید؟
و اینکه دقیقا از فردای اون روزی که این خوابو دیدم عشقم رفت و جواب پیامم رو نداد (تعبیر خوابتون اینجاست)


سلام. در خواب دیدم خالهء مادرم (که در سنین یائسگی از دنیا رفتن)

درد زایمان دارن و همه ما متنظر بدنیا اومدن بچه ایشون هستیم. گیره های موی خاله را به من دادند تا بصورت امانت نگهدارم و بعد از زایمانش بهش برگردونم.

من گیره های مو رو اول به لباسم وصل کردم ولی بعد در کیفم گذاشتم که مطمئن باشم گم نمیشه. من خاله را در حال درد کشیدن و دعا کردن برای زایمان راحت دیدم. در فاصله دردش هم راحت خوابیده بود. زایمان در خانه ای بود که برایم ناآشنا بود ولی در خواب انگار خانه ی خاله ام بود. ممنون میشم تعبیر کنید (تعبیر این خواب رو اینجا ببینید)


من خواب دیدم ک توی خونمون با یسری دختر‌ و پسر قرار دارم

وقتی رسیدم خاله هام منو دیدن و کلی تاسف خوردن بعدش اون دختر پسرا رفتن و من برای اینک ضایع نشم را افتادم ک برم اما ب طبقه پایین خونمون ک رسیدم دیدم یه قبر پایین خونمونه ب شکل تابوت که یه مرده توشه و یه پارچه سفید روش سه تا دختر هم اونجا بودن.

من ترسیدم و پرسیدم ک این کیه دختر کوچیک گفت مامانمه بعدش رفت تا از شیر اون بخوره بعد من با خودم فکر کردم ک این ک یه استخونه گوشتی نداره ک اون بخاد از شیرش بخوره (ولی همون اسکلت تکون میخورد) بعدش انگار فهمید و ب طور ترسناکی بهم نگاه کرد بهش گفتم چرا اینجا خاکش کردید چیزی بهم نگف ولی ن گاهش اینو بم القا میکرد ک خونه شما پر این قبراس.

گفتم…. (ادامه این خواب و تعبیرش رو اینجا بخونید)


داخل خواب دیدم در جلد یک دختر هستم

تقریبا شبیه به خودم بود و من خودم در ایینه دیدم و دیدم که خودم نیستم به یک مرد گفتم من دختر شما یا اون فرد نیستم باور نکرد و شماره خودم. یا مادرم را به او دادم که بنداند من او نیستم به مادرم زنگ زدم و جواب داد گفتم مادر من اونی نیستم که در خانه است مادر جیغ زد و قط شد تماس به طرف مادر دختر رفتم و اوهم جیغ گشید و باز خودم را در ایینه دیدم شبیه خودم بود مثل یک همزاد بود و بعدش دیدم که یهو از خواب بیدار شدم(با اینکه دقیق متوجه خوابتون نشدم و نامفهوم بود ولی تعبیرش رو اینجا بخونید)


مدت یک هفته با ی اقایی اشنا شدم ک فقط یکبار همدیگرو دیدیم

و بعد رابطمون تموم شد.از اون موقع تاحالا ۵بار خابشونو دیدم..دوبار دیدم ک استاد دانشگاهم هستن یکبارم ک دیشب دیدم باهم هستیم و خواب خیلی شیرینی بود همین ۳تا یادم مونده..میخاستم بدونم علت اینکه خاب ایشونو میبینم چیه..من دیگه حس خاصی ب ایشون ندارم ولی بازم تو خواب من هستن..خیلی ممنون (تعبیر این خواب رو اینجا بخون)


یه ساختمان خیلی خیلی خیلی مجلل و خیلی بزرگ

سلام خوبید من کامنت خورم بسته شده براتون نتونستم کامنت بزارممم
خیلی مهمه برام تعبیر این خواب
من یه خواب رو چندین باااار دیدم
یه ساختمان خیلی خیلی خیلی مجلل و خیلی بزرگ
که اخرین بار هم از زاویه داخلش دیدم ساختمان رو
مثل خونه پادشاه ها و حتی خوشگلتر بود (تعبیر این خواب رو اینجا بخون)


دیدن مادر فوت شده در خواب

خواب دیدم درحال گریه بودم و وسایل مادرم رو که شب عید فوت کرده جابه جا میکردم که اومد و باهم رفتیم که یک جا بشینه و درحال رفتن گفت نمیدونم اون عفونتهارو چیکار کردن که دیگه هیچ اثری ازشون نیست….(تعبیر این خواب رو اینجا بخونید)


پدربزرگ بنده به تازگی فوت کردن و من خواب دیدم

که توی خواب به من یک تسبیح دونه درشت سفید هدیه دادن و بهم گفتن باباجون اینو واست از اون دنیا آوردم.(ایشون تازه فوت کرده و تا 6 الی 9 ماه بعد از فوت عزیز ، دیدن این خواب ها طبیعی هست و معنی خاصی ندارد.در این مورد می تونید این مطلب رو مطالعه بفرمایید. همچنین خوابتون خیلی خلاصه هست )


خواب دیدم رفتم خونه یکی از آشناهامون که تازه دیروز مرده وقتی زنده بود

گربه نداشت ولی من تو خوابم با گربش حرف میزدمو ازش میپرسیدم فلانی کجاست اونم جواب نمیداد تا یه زن از تو خونه اومد بیرون که ناخنای بلند داشت و قیافش یه جوری بود از گربه هم درست نگهداری نمیکردو گفت فلانی مرده گربشم اینجا مونده منم زنگ زدم به شوهرم فک کنم و گفتم بیاد دنبال منو گربه ولی اونم تو راه مرد.

و آخرین چیزی که یادمه من به احساس تنهایی میکردم و میترسیدم انگار فقط منو گربه مونده بودیم درضمن رفتار گربه اول که منو دید بد بود ولی بعدش همش کنارم بود و رو شونمو دستم بود.(ایشون تازه فوت کرده و تا 6 الی 9 ماه بعد از فوت عزیز ، دیدن این خواب ها طبیعی هست و معنی خاصی ندارد.در این مورد می تونید این مطلب رو مطالعه بفرمایید.)


خواب دیدم پسری که دو هفته هست ازش بیخبرم

بهم پیام داده و نوشته بود دلش تنگ شده خاستم براش پیام بفرستم که خودش باز پیام داد ولی اسم دختر دیگه ای تو پیامش نوشته شده بود (شما هنوز هم به ایشون فکر می کنید و نگران هستید تو این مدت دوری ، با کس دیگه ای رابطه برقرار نکرده باشن . انتظار دارید دوباره با شما تماس بگیره و احتمالا دوباره آشتی کنید.)


خواب دیدم با مادرم که شب عید چندماه پیش فوت کرد

تو آشپزخونه خودمون وایستاده بودیم و داشت یه کاری رو اپن با مواد غذایی انجام میداد که با حالت بغض رفتم سمتش ولی به من بی محلی و بی اعتنایی کرد و حرفی نزد (ایشون تازه فوت کرده و تا 6 الی 9 ماه بعد از فوت عزیز ، دیدن این خواب ها طبیعی هست و معنی خاصی ندارد.در این مورد می تونید این مطلب رو مطالعه بفرمایید.)


پدر شوهرم که فوت شده با صورتی تپل و سرحال ولبش خندون بود

میگفت نگاه کن وزن اضاف کردم اما نمیدنم چرا پاهام اینجور شدن (پاهاش کبود بود وکمی هم زخمی) (خوابتون خیلی خلاصه و کوتاه هست . به نظر میاد از ایشون دلخوری هایی دارید که هنوز فراموشش نکردید.)


جون مادرت جواب بده ی ماهه منتظرم تقریبا ی سال پیش خواب دیدم

دختری با لباس سفید منتظر منه و زن ها هم دورش جمع بودن جلوی خونمون هم بود ومنم با لباس دومادیم منتظر اون تا بیاد سمتم بعدا اون دختر رو شاید باور نکنید عیناً توی بیداری هم دیدم یکی دوبار ولی نمیشناسمش اگه میشه با جزییات تعبیر کنید ممنون میشم.(خوابتون تعبیر خاصی نداره . احتمالا قبل از دیدن این خواب ، چند با این خانم رو دیدید ولی متوجه ایشون نشدید ولی مشخصات ایشون طوری بوده که مغز شما نسبت به ایشون علاقه پیدا کرده و این علاقه خودش رو به شکل خواب بهتون نشون داده . خیلی وقت ها چیزهایی در محیط می بینیم که توجهی بهشون نمی کنیم ولی داخل ناخودآگاه ما ثبت میشن. مثلا ممکنه موقع پیاده روی و نگاه کردن به منظره ها ، حشره بزرگی روی درخت یا دیوار وجود داشته باشه که یک لحظه چشمتون بهش می افته و متوحهش نمیشید و لی این تصویر در ذهنتون ثبت میشه و ممکنه روزی به خوابتون بیاد)


خواب دیدم تو حرم امام حسینم حرم خیلی قشنگ بود

ضریح هم طلایی بود بعد تو حرم جنگ بود یه سری مرد ای سیاه پوش باهم باسلاح میجنگیدن و خون هم بود بعدش منم لباس سیاه تنم بود بعدش یهو مقابل حرمزانو زدم و گفتم یا امام حسین نجاتم بده و یه نور سبز از قبر ایشون خارج شد ومن رو بغل کرد(خواب هایی با نماد اسلامی و دینی تعبیر روانشناسی ندارند)


سلام من دیشب خواب دیدم ک یه کبوتر یاکریم اومد و روی دستم نشست

دستم و محکم با پاهاش نگه داشت و کاملا مطیع حرفای من یود و ب حرفام گوش میداد هرجا میرفتم دنبالم میومد تعبیر چی میتونه باش ؟ممنون (این خواب بسیار کوتاه و خلاصه بوده و تعبیری ندارد)


یه همسایه داشتیم چندسال پیش فوت کرده بود

فامیلی ایشون خانم دهقان بود دیشب خواب دیدم که یکی از آشناهامون بهم گفت خانم دهقان خیلی کتلت دوست داشت من اومدم خونمون دیدم یه بشقاب پر از کتک روی کابینت اشپزخونمون هست من مجرد هستم و خانم هستم (این خواب بسیار کوتاه و خلاصه بوده و تعبیری ندارد)


من 19 ساله مجرد هستم

خواب دیدم که همراه همسر و فرزندم برای خرید به مرکز خرید رفته بودیم
در خواب همسر بسیار خوب و زیبایی داشتم
و یک دختر 5 ساله زیبا (این خواب بسیار کوتاه و خلاصه بوده و تعبیری ندارد)


خواب دیدم خونه مادر بزرگم رو از یک پیرمرد خریدیم و…

من خواب دیدم خونه مادر بزرگمو از یک پیرمرد خریدیم ولی بچه های پیرمرد خبر ندارن میخوان با لباس کثیف بیان تو.
من اینارو هی هول میدم بیرون و …(تعبیر این خواب اینجاست)


خواب عروسی خواهرم

خواب دیدم منو خواهرم که عروسی کرده توی قبرستون بودیم روی قبر نشسته بودیم وای نمیدونستم که مٌردم.
نمیدونم خواهرمم مرده بود یا نه ، وقتی تو قبرستون …. (تعبیر این خواب اینجاست)


خواب رابطه داشتن شوهرم با دوستم

خواب دیدم رفتیم مسافرت و توی یک مسافرخونه هستیم.اونجا نمیدونم چرا خودم به خواست خودم یک زن چشم آبی و خوشگل برای شوهرم آوردم و …(تعبیر این خواب اینجاست)