خواب دیدم درحال گریه بودم و وسایل مادرم رو که شب عید فوت کرده ….

دیدن مادر فوت شده در خواب

خواب دیدم درحال گریه بودم و وسایل مادرم رو که شب عید فوت کرده جابه جا میکردم که اومد و باهم رفتیم که یک جا بشینه و درحال رفتن گفت نمیدونم اون عفونتهارو چیکار کردن که دیگه هیچ اثری ازشون نیست….

دیدن مادر فوت شده در خواب
دیدن مادر فوت شده در خواب

بعد نشست رو صندلی منم فقط گریه میکردم و بغلش کردم و صورتشو ناز کردم و گفتم مادر منو ببخش و همچنان صورتم کنار صورتش بود بعد صداش کردم گفتم مادر….اونم اسممو صدا زد….

نمیدونم چرا احساس کردم از وسط گلوم یک گاز ریز که احساسش کردم گرفت……بعد بهش گفتم ببین اونقدر گفتم بیا تو خوابم نمیومدی الان اومدی چی شد؟؟ چرا نمیای تو خوابم؟ مگه اومدی الان اتفاقی افتاد؟ همشو همش باگریه میگفتم بهش…

بعد یه چیزایی حرف زد حضور ذهن ندارم… بعد خواست پاشه بره که یه لحظه دستشو گرفتم نگهش داشتم گفتم تورو به جون سه تا بچت قسمت میدم که گاهی بیای تو خوابم بعد هیچی نگفت و رفت و منم بیدار شدم.

تعبیر خواب دیدن مادر فوت شده در خواب

معمولا 6 الی 9 ماه بعد از فوت عزیزان ، دیدن این خواب ها بسیار رایج هست و معنی خاصی نداره . مطمئنا دلتون براش تنگ شده و ممکنه حرف نگفته ای با ایشون داشتید .

لطفا در زمان ارسال خواب به سایت خوابگو به این نکات توجه بفرمایید :
1-لزوما تمام خواب هایی که می بینیم تعبیر ندارند .به صورت میانگین تقریبا 10 درصد از خواب های ما در طول سال می توانند تعبیر مشخصی داشته باشند.
2- تا جایی که می توانید باید سعی کنید جزئیات بیشتری از خواب خود را به یاد بیاورید و از ارسال خواب ها به صورت خلاصه و یا مثلا به این این صورت که «خواب مادربزرگ چی میشه ؟» خودداری کنید.
3- ساعت ، زمان ، تاریخ و سایر مشخصات این چنینی مورد نیاز نیست .
4 – تعبیر خواب روانشناسی حالت پیشگویی ندارد . انتظار پیشگویی آینده نداشته باشید . در این نوع تعبیر خواب فقط می توان به حالات روحی و احتمالا مشکلاتی از این دست اشاره کرد و به هیچ عنوان امکان پیش گویی و پیش بینی آینده وجود ندارد.
5 – خواب هایی که نماد دینی و یا اسلامی دارند ، قابل تعبیر کردن به صورت روانشناسی نیستند. برای تعبیر این خواب ها می توانید به سایت های تخصصی اسلامی در این مورد مراجعه کرده و یا از جستجوی گوگل استفاده کنید.